Vyskúšaj raz, zamiluj si navždy.

„Vyskúšaj raz, zamiluj si navždy.” 

S týmto sloganom sa 7. okt 2018  uskutočnil 95. ročník Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach. V 9 súťažiach sa prihlásilo rekordných 13 848 bežcov. Na maratón ( 42,195 km ) si trúflo 2062 vytrvalcov. Medzi nimi štartoval i člen TJ Mier Kamienka Marek Holík. Cieľovú pásku preťal v čase 4:01:08.

„Bol to môj prvý maratón, preto som k preteku pristupoval s rešpektom. Atmosféra na trati bola elektrizujúca, mnoho povzbudzujúcich divákov dodávalo energiu do ďalších kilometrov. Na niektorých miestach bolo počuť Kamjunka, Kamjunka …   Cieľom bolo pretek dokončiť a  dostať sa pod hranicu 4 hodín. Napriek tomu, že som ju neprekonal, som spokojný so svojím výkonom.” 

Zdieľať článok
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

One Response to “Vyskúšaj raz, zamiluj si navždy.

Pridaj komentár