Vyskúšaj raz, zamiluj si navždy.

„Vyskúšaj raz, zamiluj si navždy.” 

S týmto sloganom sa 7. okt 2018  uskutočnil 95. ročník Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach. V 9 súťažiach sa prihlásilo rekordných 13 848 bežcov. Na maratón ( 42,195 km ) si trúflo 2062 vytrvalcov. Medzi nimi štartoval i člen TJ Mier Kamienka Marek Holík. Cieľovú pásku preťal v čase 4:01:08.

„Bol to môj prvý maratón, preto som k preteku pristupoval s rešpektom. Atmosféra na trati bola elektrizujúca, mnoho povzbudzujúcich divákov dodávalo energiu do ďalších kilometrov. Na niektorých miestach bolo počuť Kamjunka, Kamjunka …   Cieľom bolo pretek dokončiť a  dostať sa pod hranicu 4 hodín. Napriek tomu, že som ju neprekonal, som spokojný so svojím výkonom.” 

Zdieľať článok
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Pridaj komentár