Ostatné športy

Stolnotenisový turnaj o pohár primátora mesta Stará Ľubovňa 2019

čaute, 11.05.2019 som sa zúčastnil stolnotenisového turnaja o pohár primátora mesta Stará Ľubovňa. Bolo nás 16 hráčov. Zo základnej skupiny som postúpil z druhého miesta a potom som vo štvrť finále prehral. Celkové umiestenie 5-8. miesto.   Martin Sivuľka Bodak 🙂

0 comments

Memoriál Dušana Budzáka v stolnom tenise, Spišská Stará Ves 2019

čaute, dnes 26.01.2019 som sa zúčastnil stolnotenisového turnaja v Spišskej Starej Vsi – Memoriál Dušana Budzáka. Keďže hráči neboli rozdelený ako obvykle do kategórii: registrovaný a neregistrovaný, tak konkurencia bola veľmi silná. Hrali sme spolu s registrovanými hráčmi (6,5,4 a 3-ťo ligisti), takže zápasy boli ťažké. V konečnom hodnotení z 23 hráčov som skončil na
+ Read More

0 comments

Ľadové medvede na Silvestra v potoku.

Zahájili sme novú Silvestrovskú tradíciu kúpania sa otužilcov v Kamienkom potoku.

0 comments

Stolnotenisový turnaj Forbasy 2018

Dnes 30.12.2018 som sa zúčastnil stolnotenisového turnaja vo Forbasoch. O dve loptičky mi ušlo tretie miesto, takže nakoniec som sa umiestnil na 4. mieste zo 16 hráčov. V prílohe posielam pár fotiek. Link na koniec zápasu o 3. miesto + nejaké fotky a výsledky: https://sk-sk.facebook.com/pages/category/Community/Forbasy-923852164367717/ Vďaka za podporu. Martin Sivuľka

0 comments

Stolnotenisový turnaj o putovný pohár starostu obce Kamienka 2018

Dňa 27. 12. 2018 som sa zúčastnil Stolnotenisového turnaja o putovný pohár starostu obce Kamienka. Turnaja sa zúčastnilo spolu okolo 30 hráčov. V kategórii nad 35 rokov som skončil na 8. mieste z 12 hráčov. Žreb turnaja mi veľmi neprial, ale to nevadí. Snáď sa pošťastí nabudúce. V prílohe posielam pár fotiek.