VI. Biegu Niepodleglości v Rytre v Poľsku

Čaute, 11.11.2018 sa bežecký tím TJ Mier Kamienka zúčastnil VI. Biegu Niepodleglości v Rytre v Poľsku v zostave: Marek Holík, Martin Sivuľka a Richard Goc. Bežali sme 10km dlhú trať s prevýšením +350m/-350m. Bolo to veľmi pekné podujatie s priaznivými podmienkami na beh. Tak ako aj minulý rok, tak aj tento som narodeniny oslávil behom a samozrejme aj šampanským v cieli. Stretli sme tam tiež bežeckých kolegov z Poľskej obce Kamjonka Wielka, s ktorou má naša obec družbu (fotka v prílohe). V cieli sme finišovali v kategórii muži:
42. Miesto – Martin Sivuľka – čas: 49:03
66. Miesto – Marek Holík – čas: 53:57
69. Miesto – Richard Goc – čas 54:57
Technické zabezpečenie nám robil Robert Zima a Norbert Goc.
Ďakujeme všetkým za podporu. V prílohe prikladám pár fotiek a výsledkovú listinu.
Behu Zdar!!!

 

Zdieľať článok
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Pridaj komentár