Silvestrovský beh Prešov 2018

Ahojte
už tradične, som posledný deň v roku absolvoval Silvestrovský beh v Prešove 7 km dlhá trať nás previedla od základnej školy na Šmerálovej ulici okolo rieky Topľa a späť. Podmienky 5-6°C, oblačno. Bol to veľmi príjemný a pohodový pretek, ale aj napriek tomu sa bežalo rýchle tempo. Mne sa dokonca podarilo odbehnúť v priemere 4:09 min./km (neskutočné tempo). Do cieľa som v kategórii M 19-39 dobehol na 17. mieste s časom 29 minút a 5 sekúnd.
V prílohe posielam pár fotiek a výsledky.
Linka na Prešovský korzár:
Ďakujem pekne za podporu.
S pozdravom Martin Sivuľka
Behu Zdar!!!
P.S.: šťastný nový rok !!!

One Response to “Silvestrovský beh Prešov 2018

  • I got this web site from my friend who shared with me concerning this web site and now
    this time I am browsing this web page and reading very informative articles or reviews at this time.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *