Priateľský futbalový zápas

Priateľský futbalový zápas sa začal o 15:00 hodine na futbalovom ihrisku obce Kamienka kde sa zišli súperi Tj Mier Kamienka a Obec Čirč. Podujatie sa odpískalo a začalo sa hrať v plnej sile, kde súperi bojovali tak ako vedeli aj keď sa nám v prvom polčase zhoršilo počasie a trošku nás osprchovalo zápas prebiehal bez prerušenia a ani fanúšikov futbalu ktorý prišli povzbudiť a podporiť svojich hráčov neodradilo . Zápas sa vyvíjal vyrovnanými silami na jednej i druhej strane. Bola výborná atmosféra kde prišlo povzbudiť domáce družstvo Tj Mier Kamienka mladých ale i tých starších ktorý s futbalom v Kamienke začínali. Pri prijemnom občerstvení sa zišli a pospomínali aj futbalový veteráni.

Konečný Výsledok  Tj Mier Kamienka – Čirč / 4:7

Ďakujeme za účasť a príjemnú futbalovú nedeľu. Tešíme sa na vás aj na ďalší zápas.

Zdieľať článok
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Pridaj komentár