Petropavlovský futbalový turnaj 2014

Dňa 28.6.2014 sa uskutočnil 1. ročník futbalového turnaja ktorý sa konal na multifunkčnom ihrisku pri ZŠ Kamienka.Otvorenie zahájili predseda TJ Mier kamienka J.Karaš a starosta obce Kamienka J.Jedinaka samozrejme všetky zúčastnene družstva. Zúčastnili sa štyri futbalové družstva TJ MIX Kamienka, TJ Mier Kamienka, Gurman a Veľký Lipník. Popasovali sa vo vzájomných zápasoch kde sa hralo system každý z každým. Pri príjemnom posedení s občerstvením a perfektným počasím sa nám podarilo odohrať všetky zápasy bez akéhokoľvek zranenia.Pri rozhodovaním zápasov nám pomáhal p. Foľvarský, ktorý dozeral na priebeh celého turnaja. Ďakujeme za účasť všetkým zúčastneným a tešíme sa na ďalší ročník futbalového turnaja.
Fotografie z podujatia si môžete pozrieť v galérii.
Konečný výsledok turnaja:

  1. Gurman
  2. TJ Mier Kamienka
  3. TJ Mix Kamienka
  4. Veľký Lipník

Najlepší strelec turnaja Milan Nestorik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *