Petropavlovský futbalový turnaj 2014

Dňa 28.6.2014 sa uskutočnil 1. ročník futbalového turnaja ktorý sa konal na multifunkčnom ihrisku pri ZŠ Kamienka.Otvorenie zahájili predseda TJ Mier kamienka J.Karaš a starosta obce Kamienka J.Jedinaka samozrejme všetky zúčastnene družstva. Zúčastnili sa štyri futbalové družstva TJ MIX Kamienka, TJ Mier Kamienka, Gurman a Veľký Lipník. Popasovali sa vo vzájomných zápasoch kde sa hralo system každý z každým. Pri príjemnom posedení s občerstvením a perfektným počasím sa nám podarilo odohrať všetky zápasy bez akéhokoľvek zranenia.Pri rozhodovaním zápasov nám pomáhal p. Foľvarský, ktorý dozeral na priebeh celého turnaja. Ďakujeme za účasť všetkým zúčastneným a tešíme sa na ďalší ročník futbalového turnaja.
Fotografie z podujatia si môžete pozrieť v galérii.
Konečný výsledok turnaja:

  1. Gurman
  2. TJ Mier Kamienka
  3. TJ Mix Kamienka
  4. Veľký Lipník

Najlepší strelec turnaja Milan Nestorik

Zdieľať článok
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Pridaj komentár