Memoriál Dušana Budzáka v stolnom tenise, Spišská Stará Ves 2019

čaute,
dnes 26.01.2019 som sa zúčastnil stolnotenisového turnaja v Spišskej Starej Vsi – Memoriál Dušana Budzáka. Keďže hráči neboli rozdelený ako obvykle do kategórii: registrovaný a neregistrovaný, tak konkurencia bola veľmi silná. Hrali sme spolu s registrovanými hráčmi (6,5,4 a 3-ťo ligisti), takže zápasy boli ťažké. V konečnom hodnotení z 23 hráčov som skončil na 13. mieste.

Bol to veľmi pekne pripravený turnaj, na vysokej úrovni. Organizátormi boli Mesto Spišská Stará Ves a TJ Dunajec Spišská Stará Ves.

Doteraz čo som bol na stolnotenisových turnajoch (22), tak to bol najkrajší a najlepšie zorganizovaný turnaj. Špičkové stoly, špičkové zabezpečenie, Super premakaný systém turnaja. Len to že neboli kategórie.

Ďakujem pekne za podporu všetkým s pozdravom

Martin Sivuľka Bodak 🙂

Zdieľať článok
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Pridaj komentár