Majstrovstvá SR veteránov v behu na lyžiach 10 km voľne + Slovenský pohár veteránov, Levoča – Krúžok 2019

čaute,

dnes 17.02.2019 som bol v sprievode Jozefa Klimčáka skúsiť vyšší level v behu na lyžiach v lyžiarskom stredisku Levoča – Krúžok a to Slovenský pohár veteránov v behu na lyžiach 10 km voľne, ktorý bol zároveň aj majstrovstvami Slovenska veteránov 2019. Je to také menšie stredisko ale na to že bolo okolo +10°C výborne pripravené trate. Bežalo sa 4 x 2,5 km kolo voľnou technikou s celkovým prevýšením 212 metrov. V kategórii Muži VTB (40-49) som obsadil 9. miesto s časom 39 minút a 30 sekúnd. Dokonca som získal aj 2 body do hodnotenia Slovenského pohára, keďže sa boduje do 10. miesta.Bežalo sa fajn aj napriek tomu, že sa šlo veľmi rýchle tempo.

s pozdravom Martin Sivuľka

 

 

Výsledky SP + MSR 10km voľne, Levoča

Zdieľať článok
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Pridaj komentár