Majstrovstvá Slovenska v cestnom behu na 10 km – Laborecká desiatka 2019, Strážske

čaute,
30.3.2019 sa bežecký tím TJ Mier Kamienka zúčastnil Majstrovstiev Slovenska v cestnom behu na 10 km – Laborecká desiatka, v Strážskom. Pretek bol nabitý Slovenskou bežeckou špičkou. Nechýbal ani najlepší Slovenský vytrvalec Tibor Sahajda, ktorý sa stal majstrom Slovenska. Bežalo sa zo Strážskeho cez obec Krivošťany, Staré a späť. Počasie bolo výborné až trochu horúco. Po obrátke fúkal trochu silnejší protivietor ale ináč optimálne podmienky. Trať bola mierne zvlnená.
Martin Sivuľka preťal cieľovú pásku s časom 44 minút a 42 sekúnd na 24. mieste v kategórii M40-49. Richard Goc sa umiestnil s časom 48 minút a 41 sekúnd na 61. mieste v kategórii M20-39 a Jana Boguská, ktorá u nás hosťovala skončila s časom 58 minút a 7 sekúnd na 24. mieste v kategórii Ž20-39.
Fotoservis nám zabezpečoval Róbert Zima – ďakujeme.
Ďakujeme všetkým za podporu.
S pozdravom Bežecký tím TJ Mier Kamienka
Zdieľať článok
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Pridaj komentár